Agentúra Crea Park Snow Dlhý Ferko 22.2.2020

DonovalyFest začína svoju druhú dekádu!

DF17

Donovalyfest predstavuje jedinečný zimný hudobný festival, ktorého 11. ročník sa uskutoční už 25.2. 2017 na Donovaloch pod zjazdovkou Nová Hoľa.

Zažite spolu s priateľmi neopakovateľnú atmosféru spojenia snehu, dobrej hudby a kvalitnej zábavy počas celého dňa, ktorým Vás prevedie moderátor Richard Vrablec. Vstup je voľný!

Pripravený je pre Vás bohatý hudobný program, tešiť sa môžete na známe slovenské skupiny INEKAFE, HEX a ďalších interpretov. Pre veľký úspech z minulého roka hlási návrat na Donovalyfest rapper KALI. Svoju účasť potvrdil aj POLEMIC, ktorý je s nami už od začiatkov Donovalyfestu a patrí medzi pravidelných podporovateľov nášho dobročinného festivalu.

Ako každý ročník, tak aj tento rok bude výťažok z rôznych zaujímavých aukcií venovaný pre O.z. Svetielko nádeje – centrum pomoci detskej onkológie, ktoré pôsobí pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici.

Na mieste konania festivalu budú celý deň medzi ľuďmi chodiť označené hostessky, ktoré budú zbierať príspevky pre Svetielko nádeje, a tak každý z Vás bude môcť prispieť a podporiť tak liečbu onkologických pacientov.

Týmto Vás všetkých srdečne pozývame na Donovalyfest 2017!