Agentúra Crea Topfest Park Snow Amundsen Dlhý Ferko 24.-25.2.2017

DonovalyFest začína svoju druhú dekádu!

DF17

Donovalyfest predstavuje jedinečný zimný hudobný festival, ktorého 11. ročník sa uskutoční už 25.2. 2017 na Donovaloch pod zjazdovkou Nová Hoľa.

Zažite spolu s priateľmi neopakovateľnú atmosféru spojenia snehu, dobrej hudby a kvalitnej zábavy počas celého dňa, ktorým Vás prevedie moderátor Richard Vrablec. Vstup je voľný!

Pripravený je pre Vás bohatý hudobný program, tešiť sa môžete na známe slovenské skupiny INEKAFE, HEX a ďalších interpretov. Pre veľký úspech z minulého roka hlási návrat na Donovalyfest rapper KALI. Svoju účasť potvrdil aj POLEMIC, ktorý je s nami už od začiatkov Donovalyfestu a patrí medzi pravidelných podporovateľov nášho dobročinného festivalu.

Ako každý ročník, tak aj tento rok bude výťažok z rôznych zaujímavých aukcií venovaný pre O.z. Svetielko nádeje – centrum pomoci detskej onkológie, ktoré pôsobí pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici.

Na mieste konania festivalu budú celý deň medzi ľuďmi chodiť označené hostessky, ktoré budú zbierať príspevky pre Svetielko nádeje, a tak každý z Vás bude môcť prispieť a podporiť tak liečbu onkologických pacientov.

Týmto Vás všetkých srdečne pozývame na Donovalyfest 2017!