Agentúra Crea Park Snow Dlhý Ferko 22.2.2020

Prekvapenie na Donovalyfeste 2017!

DF17

Zimný hudobný festival Donovalyfest, ktorý sa bude konať už po jedenástykrát pod zjazdovkou Nová Hoľa si pre Vás pripravil jedno veľmi príjemné prekvapenie.

Už 25.2. sa v rámci celodenného hudobného programu na Donovaloch môžete tešiť na vystúpenia najznámejších slovenských kapiel ako sú INEKAFE, HEX a POLEMIC, ktorých bude pre veľký úspech z minulého roka dopĺňať rapper KALI.

Okrem toho sa line-up doplnil o dve mená. Veselú energickú kapelu FUERA FONDO a formáciu AGENT EDGAR, ktorých uvidíte 25. februára na Donovaloch.

A čo to spomínané prekvapenie?

Donovalyfest 2017 bude dvojdňový! (24. – 25.2. 2017)

Pre všetkých fanúšikov DJ-ingu, elektronickej hudby a hip-hopu je tu veľmi dobrá správa. O deň skôr, teda 24.2. vystúpi na Donovalyfeste DJ LIVE, ktorý pôsobí na Slovensku a v Rakúsku a je rezidentom v najznámejších bratislavských tanečných kluboch.

Pre fanúšikov hip-hopu je určené vystúpenie pezinskej formácie NERIEŠ s výbornými textami a flowom, ktorí svoju show predvedú rovnako 24. februára.

A do tretice tu máme vystúpenie dvojice DJ-ov vystupujúcich pod menom Ferixx & Florian Superfly z Rakúska a Slovenska, ktorí sa začínajú venovať vlastnej produkcii a DJ-ingu v štýle EDM/HOUSE.

Preto nezabudnite prísť na Donovalyfest 2017 už o deň skôr a zažite spolu s priateľmi nezabudnuteľné 2 dni plné dobrej hudby, lyžovačky a super zábavy.